WebJET CMS
Redakční systém

WebJet je systém pro ucelenou správu a aktualizaci Vaší webové prezentce pomocí internetového prohlížeče bez nutnosti jakýchkoliv technických znalostí a dalšího dodatečného programového vybavení.

Přestanete být závislí na svém webmasterovi a budete schopni jednoduchou formou editovat obsah vašich stránek a přizpůsobovat je rychle svým potřebám.

E-COMMERCE
E-commerce systémy na míru
V oblasti e-Commerce nabízí WebActive služby v oblasti návrhu a programování aplikací pro B2B či B2C v různě škálovaných řešeních dle potřeb zákazníka.
Aplikace na míru
Řešení
Programování online aplikací na klíč tvoří základ našich služeb. Rádi si vyslechneme Vaše představy propojení Vašeho webu s plánování výroby či ekonomickými systémy a připravíme úspěšné řešení.

Co je nového ve WebActive

06.06.2023 34. ročník Tour de Feminin je u konce

34. ročník mezinárodního závodu Tour de Feminin uzavřela 4. etapa se startem ve Varnsdorfu a cílem v Krásné Lípě. Cyklistky musely zdolat 115 kilometrů dlouhou trasu s devíti vrchařskými prémiemi.

23.05.2023 WebJET CMS - návod atributy stránky

Atributy stránky umožňují definovat dodatečná pole pro editor web stránky. Mohou být různých datových typů a lze je organizovat do skupin. Obvykle se používají v elektronickém obchodě k definování parametrů produktů.

16.01.2023 Nové byty projektu Vivus - Golf Resort

Spustili jsme další z řady webových prezentací pro Vivus Pankrác s.r.o. Golf Resort - Hodkovičky - žádaná rezidenční lokalita při údolí Vltavy s výhledy nejen na přilehlou řeku, ale také na Chuchelský háj či Barrandovské skály.

28.09.2022 Web pro Leading Minds Forum

Nové webové stránky platformy pro diskuzi v oblasti energetiky aktuální nejen pro subjekty z České republiky, ale i ze zahraničí.

16.06.2022 Fotovoltaika pro Váš dům od Trixsolar

Trixsolar je nový projekt společnosti Tridex a.s. který pro své klienty nově zajišťuje jako autorizovaný partner DZ Dražice projektci a montáže fotovoltaických včetně vyřízení dotací NZÚ.

31.05.2022 Nový web Natura Space

Typové dřevostavby s individuálním přístupem mají nový web. K dispozici je interaktivní online katalog domů kde si můžete vybrat z více než 20ti typů.

02.09.2019 ZeroDC.cz: nový e-shop pro Vaše mazlíčky

Pro předního výrobce postrojů pro pejsky ZeroDC jsme připravili nový e-shop s více než 150ti produkty ve více než 4000 variantách.

06.11.2017 Nový web časopisu Vesmír

Pro web časopisu Vesmír jsme připravili nový web s redakčním systémem WebJET Enterprise. Návštěvníci mají k dispozici více jak 12000 článků a celou řadu funcionalit.