15 let s Vámi
Aktuálně

U příležitosti 15. výročí od založení WebActive jsme pro Vás připravili několik zajímavých produktů se slevou.

WebJET CMS
Redakční systém

WebJet je systém pro ucelenou správu a aktualizaci Vaší webové prezentce pomocí internetového prohlížeče bez nutnosti jakýchkoliv technických znalostí a dalšího dodatečného programového vybavení.

Přestanete být závislí na svém webmasterovi a budete schopni jednoduchou formou editovat obsah vašich stránek a přizpůsobovat je rychle svým potřebám.

E-COMMERCE
E-commerce systémy na míru
V oblasti e-Commerce nabízí WebActive služby v oblasti návrhu a programování aplikací pro B2B či B2C v různě škálovaných řešeních dle potřeb zákazníka.
Aplikace na míru
Řešení
Programování online aplikací na klíč tvoří základ našich služeb. Rádi si vyslechneme Vaše představy propojení Vašeho webu s plánování výroby či ekonomickými systémy a připravíme úspěšné řešení.

Co je nového

15.03.2017 Konfigurátor obráběcího stroje

Pro světovou premiéru nového obráběcího centra WHN 110 C (15. 3. 2017, TOS Varnsdorf a.s.) jsme připravili online konfigurátor, který obchodním zástupcům umožňuje získat velmi rychle přehlednou a přesnou cenovou kalkulaci nového produktu. Kromě standardizovaných provedení stroje S/L (SC/LC) lze velmi rychle poptat a objednat obráběcí centrum "na míru". Konfigurátor je připraven na další rozšiřování, tzn. lze připravit verzi pro další produkty, resp. jej propojit s ERP systémem.

29.11.2016 Vivus Osadní - Realitní projekt 2016

Nový developerský projekt REZIDENCE OSADNÍ byl vybrán jako nejlepší v hlasování Realitní projekt 2016 a odnesl si prestižní ocenění veřejnosti pro Prahu 7. Byty můžete rezervovati na webovkách od WebActive, více info..

26.09.2016 Webový portál pro NET4GAS spuštěn

Spustili jsme novou verzi portálu města Liberecspolečnosti NET4GAS. Kromě responsivního designu byla upravena struktura stránek a byl přepracován cenový kalkulátor. Portál běží na platformě redakčního systému WebJET Enterprise.

01.09.2016 15 let s Vámi

U příležitosti 15. výročí od založení WebActive jsme pro Vás připravili zajímavý balíček slev.
 

30.08.2016 WebJET 8 oficiálně představen

Redakční systém pro správu webových stránek a portálů WebJET je nyní k dispozici již ve své osmé verzi. Jedná se o významný milník ve vývoji aplikace - administrace je plně responsivní, s podporou nových prohlížečů a řadou dalších vychytávek. Podívejte se na prezentaci změn.

15.07.2016 Ústí nad Labem má nový web

Spustili jsme novou verzi portálu města Ústí nad Labem. Kromě responsivního designu byla upravena struktura stránek a nově přidán i kalendář akcí. Portál i nadále běží na platformě redakčního systému WebJET Enterprise.

11.07.2016 30. ročník cyklistického závodu Tour de Feminin je v cíli

Na severu Čech v Krásné Lípě skončil jubilejní 30. ročník cyklistického závodu Tour de Feminin za účasti více než 180ti závodnic a 29 družstev.

02.04.2016 Liberec má nový web

Spustili jsme novou verzi portálu města Liberec. Kromě responsivního designu byla upravena struktura stránek a nově přidána sekce s blogy zastupitelů. Portál i nadále běží na platformě redakčního systému WebJET s propojením na Active Directory.
 

 

WebActive s.r.o., Hviezdoslavova 16, Ústí nad Labem 400 03
tel.: +420 605 584 425
e-mail: