Nová příležitost
Aktuálně
V této době plné změn způsobené COVID-19 jsme Vám připraveni pomoci při hledání nových cest k zákazníkům!
WebJET CMS
Redakční systém

WebJet je systém pro ucelenou správu a aktualizaci Vaší webové prezentce pomocí internetového prohlížeče bez nutnosti jakýchkoliv technických znalostí a dalšího dodatečného programového vybavení.

Přestanete být závislí na svém webmasterovi a budete schopni jednoduchou formou editovat obsah vašich stránek a přizpůsobovat je rychle svým potřebám.

E-COMMERCE
E-commerce systémy na míru
V oblasti e-Commerce nabízí WebActive služby v oblasti návrhu a programování aplikací pro B2B či B2C v různě škálovaných řešeních dle potřeb zákazníka.
Aplikace na míru
Řešení
Programování online aplikací na klíč tvoří základ našich služeb. Rádi si vyslechneme Vaše představy propojení Vašeho webu s plánování výroby či ekonomickými systémy a připravíme úspěšné řešení.

Co je nového ve WebActive

20.07.2021 Tour de Feminin 2021

Letošní 33. ročník mezinárodního cyklistického závodu Tour de Feminin (Memoriál Šárky Víchové-Peškové) je u konce. První místo v celkovém pořadí získala britská závodnice Joscelin Lowden. Nejlepší českou v konečném pořadí byla Tereza Neumanová, která dokončila celý závod na 21. místě.

01.03.2021 Nové byty projektu Vivus - Golf Resort

Spustili jsme další z řady webových prezentací pro Vivus Pankrác s.r.o. Golf Resort - Hodkovičky - žádaná rezidenční lokalita při údolí Vltavy s výhledy nejen na přilehlou řeku, ale také na Chuchelský háj či Barrandovské skály.

01.02.2021 Redesign ieclub.cz

IEC v novém kabátě. Redesignovali jsme tento web s nekonvenční platformou pro diskuzi otázek a témat, která jsou v oblasti energetiky aktuální nejen pro subjekty z České republiky, ale i ze zahraničí.

01.02.2021 Nový web giftmaster.cz

Zpracovali jsme nový web giftmaster.cz s nabídkou reklamních předmětů. Naleznete zde široký sortiment výrobků od každodenních propagačních kusů až po jedinečné dárky na zakázku.
 

01.01.2021 Úřední deska pro liberec.cz

Nově zpracovaná úřední deska pro webové stránky statutárního města Liberec.

22.10.2020 Úspěchy v soutěži Zlatý Erb 2020

Jsme rádi že se podařilo i v této době vyhodnotit přihlášené projekty v rámci soutěže Zlatý Erb 2020. Naše dvě želízka v ohni - weby Liberec a Opavy - se umístila na prvním místě ve svých krajích, obě postupují do celostátního kola.

23.07.2020 WebJET novinky 7/2020

Nová verze WebJET 8.7 zlepšuje šifrování formulářů, bezpečnost a obsahuje mnoho úprav "pod kapotou".

25.03.2020 Nová příležitost

I v této době plné změn způsobené COVID-19 jsme Vám připraveni pomoci při hledání nových cest k zákazníkům!
 

 

 

 

WebActive s.r.o., Hviezdoslavova 16, Ústí nad Labem 400 03
tel.: +420 605 584 425
e-mail: info(at)webactive.cz
Facebook   Youtube   Vimeo   LinkedIn