WebJET CMS
Redakční systém

WebJet je systém pro ucelenou správu a aktualizaci Vaší webové prezentce pomocí internetového prohlížeče bez nutnosti jakýchkoliv technických znalostí a dalšího dodatečného programového vybavení.

Přestanete být závislí na svém webmasterovi a budete schopni jednoduchou formou editovat obsah vašich stránek a přizpůsobovat je rychle svým potřebám.

E-COMMERCE
E-commerce systémy na míru
V oblasti e-Commerce nabízí WebActive služby v oblasti návrhu a programování aplikací pro B2B či B2C v různě škálovaných řešeních dle potřeb zákazníka.
Aplikace na míru
Řešení
Programování online aplikací na klíč tvoří základ našich služeb. Rádi si vyslechneme Vaše představy propojení Vašeho webu s plánování výroby či ekonomickými systémy a připravíme úspěšné řešení.

Co je nového ve WebActive

23.05.2022 Web pro Leading Minds Forum

Nové webové stránky platformy pro diskuzi v oblasti energetiky aktuální nejen pro subjekty z České republiky, ale i ze zahraničí.

01.04.2022 Fotovoltaika pro Váš dům od Trixsolar

Trixsolar je nový projekt společnosti Tridex a.s. který pro své klienty nově zajišťuje jako autorizovaný partner DZ Dražice projektci a montáže fotovoltaických včetně vyřízení dotací NZÚ.

01.03.2021 Nové byty projektu Vivus - Golf Resort

Spustili jsme další z řady webových prezentací pro Vivus Pankrác s.r.o. Golf Resort - Hodkovičky - žádaná rezidenční lokalita při údolí Vltavy s výhledy nejen na přilehlou řeku, ale také na Chuchelský háj či Barrandovské skály.

01.02.2021 Nový web giftmaster.cz

Zpracovali jsme nový web giftmaster.cz s nabídkou reklamních předmětů. Naleznete zde široký sortiment výrobků od každodenních propagačních kusů až po jedinečné dárky na zakázku.

01.01.2021 Úřední deska pro liberec.cz

Nově zpracovaná úřední deska pro webové stránky statutárního města Liberec.

22.10.2020 Úspěchy v soutěži Zlatý Erb 2020

Jsme rádi že se podařilo i v této době vyhodnotit přihlášené projekty v rámci soutěže Zlatý Erb 2020. Naše dvě želízka v ohni - weby Liberec a Opavy - se umístila na prvním místě ve svých krajích, obě postupují do celostátního kola.

23.07.2020 WebJET novinky 7/2020

Nová verze WebJET 8.7 zlepšuje šifrování formulářů, bezpečnost a obsahuje mnoho úprav "pod kapotou".

24.02.2020 Pro fanoušky motorek: Böhmerland 21

Webové stránky moderního motocyklu se spalovacím motorem 600ccm a projektem nového bezemisního motoru. Vyrobeno bude 10 kusů.